Oktawian kontra medulloblastoma IV stopnia - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Oktawian kontra medulloblastoma IV stopnia      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Oktawian kontra medulloblastoma IV stopnia
#Dzieci

Oktawian kontra medulloblastoma IV stopnia

Skutki uboczne po leczeniu Oktawiana okazały się ogromne

Oktawian kontra medulloblastoma IV stopnia

460 zł z 25.000 zł (1,84%)

CEL ZBIÓRKI: Rehabilitacja, leki, dojazdy do szpitala

Opis zbiórki

Rok 2017 zaczął się dla Oktawiana bardzo źle. Nasz Bohater skarżył się na bóle głowy i częste wymioty. Po rezonansie magnetycznym rodzice Oktawiana usłyszeli diagnozę – guz mózgu. To właśnie wtedy skończyło się beztroskie życie naszego Podopiecznego i jego rodziny. W kolejny dniu Oktawian przeszedł przez siedmiogodzinną operację usunięcia guza.

Po badaniu histopatologicznym okazało się, że to medulloblastoma czwartego stopnia. Ten dzielny Wojownik przeszedł bardzo długie leczenie chemioterapią oraz radioterapię (aż 33 naświetlania). Niestety, skutki uboczne po leczeniu okazały się ogromne.

Na chwilę obecną Oktawian boryka się z obustronnym niedosłuchem, alergią pokarmową, niedoczynnością tarczycy oraz niskorosłością. Przechodzi również przez szereg badań endokrynologicznych, aby mógł przyjmować hormon wzrostu.

Zachęcamy do wsparcia naszego Wojownika, bo każda nawet najmniejsza wpłata jest istotna i w znaczny sposób może poprawić komfort leczenia Oktawiana.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Oktawian Isein
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł