Oliwier kontra złośliwe guzy Wilmsa z przerzutami - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Oliwier kontra złośliwe guzy Wilmsa z przerzutami      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Oliwier kontra złośliwe guzy Wilmsa z przerzutami
#Dzieci

Oliwier kontra złośliwe guzy Wilmsa z przerzutami

Oliwier musi zmierzyć się z progresją choroby

Oliwier kontra złośliwe guzy Wilmsa z przerzutami

105.136 zł z 100.000 zł (105,14%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, środki higieny, suplementy diety, koszty dojazdów, późniejsza intensywna rehabilitacja

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA

13 marca 2024

Oliwier jest po wielu cyklach chemioterapii, przeszedł radioterapię i wszystko wskazywało na to, że pokona chorobę. Jednak nastąpiła progresja. Lekarze w „Przylądku Nadziei” ustalili nowe leczenie. Oliwier jest bardzo dzielnym i radosnym dzieckiem. Jego rodzice są przy nim i dają każde, możliwe wsparcie.


Zawsze jest chętny do pomocy i szybko uczy się nowych rzeczy. Jego najlepszy czas, to ten spędzony z Rodzicami, malutką siostrą Lilianką i przyjaciółmi. Oliwer kocha sztuki walki i jazdę na rowerze. Jego marzeniem jest zawalczyć kiedyś w prawdziwym octagonie, choć teraz czeka chłopca najcięższa walka – o zdrowie.

W ostatnich tygodniach świat Oliwiera i jego rodziców zmienił się diametralnie. Niedawno dowiedzieli się, że jego nerkę zaatakowały dwa ogromne guzy Wilmsa. Stwierdzono też przerzuty w płucach. Diagnoza zwaliła z nóg wszystkich. Wiedzą jednak, że chłopiec jest w najlepszych rękach, pod opieką specjalistów.

Wyleczenie Oliwiera pochłonie ogromną ilość pieniędzy. Chłopczyk wie, że może liczyć na wszystkich, którzy odczytają tą wiadomość. Na dobre słowo i wsparcie finansowe. Oliwier chce, żeby jego życie znowu wyglądało jak dawniej, a powrót do pełni zdrowia był choć odrobinę spokojniejszy dla niego i jego rodziny.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Oliwier Mazan
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł