#Młodzież

Oliwier kontra wznowa białaczki limfoblastycznej

Nastolatek mierzy się ze wznową choroby po 12 latach

Oliwier kontra wznowa białaczki limfoblastycznej

3.500 zł z 30.000 zł (11,67%)

Bieżące koszty leczenia, dojazdy do/z kliniki, artykuły do pielęgnacji i higieny, przyszła rehabilitacja

Opis zbiórki

Oliwier zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną (ALL), gdy miał 2 latka. Leczenie chemioterapią przebiegło pomyślnie i w 2013 roku został wyleczony.

Po 12 latach choroba wróciła. W grudniu 2022 roku stwierdzono u Oliwiera wznowę ostrej białaczki limfoblastycznej i obecnie jest w trakcie leczenia chemią. Raz przechodzi je dobrze, raz gorzej. Często jest bardzo osłabiony i smutny, choć stara się walczyć z białaczką z całych sił.

Minął rok od początku leczenia w „Przylądku Nadziei”. Był to trudny rok dla naszego Wojownika. Choć jego samopoczucie bywa zmienne, to ma wolę walki z chorobą, nie poddaje się i chce wygrać!

Oliwier jest teraz w trakcie leczenia podtrzymującego. Nie jest ono już tak obciążające, jak dotychczas. Choroba chłopca wymusiła na jego rodzicach wprowadzenie wielu zmian w życiu codziennym. Te zmiany mają bardzo duży wpływ na pogorszenie sytuacji finansowej rodziny.

Zachęcamy do wspierania Oliwiera, bo każda, choćby najmniejsza wpłata jest bardzo istotna. Pomóżmy naszemu Wojownikowi pokonać chorobę po raz drugi!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Oliwier Szumański
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł