Orest Pudliński - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Orest Pudliński      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Orest Pudliński
#Superliga

Orest Pudliński

Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Orest Pudliński

1.110 zł z 10.000 zł (11,10%)
Opis zbiórki

Orest Pudliński

Orest pomimo swojej młodego wieku zmaga się z poważną chorobą. Jest uczniem szkoły podstawowej, który z pasją oddaje się nauce, zwłaszcza liczeniu i układaniu kostek Rubika. Wielką radość sprawia mu również gra na instrumentach. Orest uwielbia też jeździć na rowerze i cieszyć się dzieciństwem, a ostatnio zaczął komponować własne utwory muzyczne.

Niestety jego życie zmieniło się, gdy zdiagnozowano wieloogniskowe złośliwe guzy wewnątrzczaszkowe. Przeszedł już dwie operacje neurochirurgiczne, które miały na celu wycięcie części guzów oraz rekonstrukcję sklepienia i podstawy czaszki, by ochronić jego wzrok. Obecnie Orest co tydzień odwiedza oddział chemioterapii, aby przyjmować leki. Jego leczenie wymaga także systematycznej i intensywnej rehabilitacji.

Jesteśmy tu, aby prosić Was o wsparcie dla Oresta. Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, będzie ogromnym wsparciem w jego walce z chorobą. Środki zebrane w tej zbiórce zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia, zakup niezbędnych lekarstw i sprzętu rehabilitacyjnego.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł