#Dorośli

Paweł kontra chłoniak

Wszystko zaczęło się nagle i było dużym zaskoczeniem. Bez żadnych objawów. Paweł funkcjonował zupełnie normalnie, jednak niepokojące były wyniki badań krwi. Kolejne wizyty u lekarza specjalisty, kolejne badania oraz próby leczenia, nie wykazywały, że rozwijała choroba nowotworowa.

Paweł kontra chłoniak

4.950 zł z 30.000 zł (16,50%)

Pokrycie kosztów bieżącego leczenia, dojazdów do szpitala oraz późniejszej rekonwalescencji

Opis zbiórki

Lekarz prowadzący rozkładał ręce, kiedy kolejne badanie krwi wychodziło nieprawidłowe. Ostatecznie to biopsja szpiku wykazała, że Pawła czeka walka z ciężkim przeciwnikiem.  Chłoniak komórki płaszcza (MCL). Słowa lekarza:  „Przecież na pierwszej wizycie człowieka, który wygląda na zdrowego i przyjechał tylko sprawdzić złe wyniki krwi. W życiu bym nie przypuszczał, że właśnie taką diagnozę postawie”

Chłoniak komórki płaszcza, to dość ciężka odmiana nowotworu układu chłonnego, który zalicza się do grupy chłoniaków o niepewnym rokowaniu, dla których bardzo ciężko dobrać odpowiednie leczenie. Wiemy jednak, że ten 48-letni mężczyzna, który jest wspaniałym ojcem, mężem, synem, bratem i przyjacielem, ma w sobie ogrom siły oraz motywacji do walki z chorobą, pomimo świadomości, że czeka go długa droga oraz ciężkie leczenie. Lekarze podjęli decyzje, aby na samym początku zastosować leczenie chemioterapią, przyjmowaną w 6 do 8 cykli co 3 tygodnie oraz immunoterapią, która ma pomóc w aktywacji układu immunologicznego. Przed nim także długa oraz kosztowna rekonwalescencja .

Charyzma oraz siły do walki pomimo cięższych chwil na pewno nie zabraknie. Jak  mówi nasz Bohater „nikt z naszej rodziny się nie poddaje!” Zachęcamy do wsparcia finansowego, każda wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Paweł Janowicz
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł