Pomóż Piotrowi w walce z czerniakiem – każda kwota ma znaczenie! - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Pomóż Piotrowi w walce z czerniakiem – każda kwota ma znaczenie!      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Pomóż Piotrowi w walce z czerniakiem – każda kwota ma znaczenie!
#Dorośli

Pomóż Piotrowi w walce z czerniakiem – każda kwota ma znaczenie!

Piotr mierzy się z licznymi przerzutami

Pomóż Piotrowi w walce z czerniakiem – każda kwota ma znaczenie!

8.950 zł z 50.000 zł (17,90%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, konsultacje u lekarzy specjalistów, dojazdy na konsultacje

Opis zbiórki

Od maja 2022 roku Piotr walczy z ciężką chorobą. Wszystko zaczęło się od wykrycia guza w prawej pachwinie, który po usunięciu i badaniach okazał się przerzutowym czerniakiem. Mimo usunięcia wszystkich węzłów chłonnych w okolicy i próby leczenia immunoterapią, której efekty uboczne wymusiły przerwanie terapii, choroba nie daje za wygraną. Kontrolne badania wykazały kolejne przerzuty – na płucach, w nadnerczach i jelitach, co zmusiło do rozpoczęcia chemioterapii.

Niestety, ostatnie badania z stycznia tego roku pokazały dalszy postęp choroby, co uniemożliwiło kontynuację chemioterapii i powrót do immunoterapii. Obecnie wdrożone zostanie leczenie specjalistycznym lekiem, który daje nadzieję na powrót do zdrowia

Cały proces walki z chorobą jest bardzo długi i generuje duże koszty. Zachęcamy do wsparcia Piotra w tej nierównej walce. Każda wpłata ma znaczenie i może poprawić komfort leczenia. Środki zebrane podczas zbiórki zostaną przeznaczona na koszty związane z bieżącym leczeniem, konsultacje u lekarzy specjalistów i dojazdy do szpitali.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Piotr Janczak
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł