Od wakacji u dziadków do walki z białaczką. Sebastian kontra osteoporoza i martwica kości - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Od wakacji u dziadków do walki z białaczką. Sebastian kontra osteoporoza i martwica kości      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Od wakacji u dziadków do walki z białaczką. Sebastian kontra osteoporoza i martwica kości
#Młodzież

Od wakacji u dziadków do walki z białaczką. Sebastian kontra osteoporoza i martwica kości

Niepozorna strata apetytu okazała się początkiem walki o życie

Od wakacji u dziadków do walki z białaczką. Sebastian kontra osteoporoza i martwica kości

1.000 zł z 30.000 zł (3,33%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty leczenia, dodatkowych badań, niezbędnej rehabilitacji, dojazdów do/ze szpitala

Opis zbiórki

Słoneczne lato 2019 roku, Sebastian spędza wakacje u dziadków w Niemczech. W trakcie sierpniowego wypoczynku niespodziewanie poczuł się gorzej i stracił apetyt. Zaniepokojona rodzina zawiozła chłopca do szpitala w Hamburgu, gdzie wykonano specjalistyczne badania. Diagnoza okazała się brutalna – Sebastian cierpi na białaczkę limfoblastyczną typu T.

Pięć tygodni później Wojownik został przeniesiony do „Przylądka Nadziei” we Wrocławiu, gdzie kontynuowano leczenie. Wszystko szło dobrze do czasu, gdy dowiedział się o wznowie choroby w 2020 roku. Życie Sebastiana i jego rodziny ponownie legło w gruzach. Na początku 2021 roku, dokładnie dnia 21 stycznia, przeszedł przeszczep szpiku kostnego. Po pobycie na oddziale poprzeszczepowym Sebastian mógł wreszcie wrócić do domu, ale nie był to koniec jego walki o powrót do pełni zdrowia.

Raz w miesiącu odwiedza „Przylądek Nadziei”, choć podróż do Wrocławia oznacza dla niego pokonanie kilkuset kilometrów. Badania kontrolne wykazały, że ma osteoporozę oraz obustronną martwicę głowy kości udowej. Dzięki przyjmowaniu specjalnych leków może w miarę normalnie funkcjonować, jednak życie z powikłaniami po zastosowanym leczeniu oraz lękiem przed nawrotem choroby nie należy do najłatwiejszych.

Pomóżmy Sebastianowi oraz jego rodzinie przejść przez ten niezwykle wymagający okres! Każda wpłata zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów dojazdów do szpitala oraz leczenia naszego Wojownika.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Sebastian Nagowski
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł