Sonia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Sonia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Sonia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną
#Dzieci

Sonia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

Wesoła trzylatka toczy swą walkę z kochającą mamą przy boku

Sonia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

8.258 zł z 30.000 zł (27,53%)

Koszty bieżącego leczenia, dojazdy do szpitali, środki higieny, sprzęt medyczny, przyszła rehabilitacja

Opis zbiórki

Sonia jest wesołą i rezolutną 3-latką. Stara się uśmiechać, choć wszystko, co od niedawna dzieje się wokół niej, raczej przeraża. W marcu 2024 roku zdiagnozowano u Soni ostrą białaczkę limfoblastyczną. Objawy były podobne do przeziębienia: katar, kaszel i stan podgorączkowy. Po trzeciej wizycie na pogotowiu i wykonaniu podstawowych badań krwi lekarze skierowali dziewczynkę do „Przylądka Nadziei” we Wrocławiu.

Tutaj diagnoza została potwierdzona, po czym rozpoczęła się walka o zdrowie i życie tej małej bohaterki. Sonia zamieszkała w pokoju szpitalnym. Towarzyszy jej mama, która wspiera swoją małą córeczkę i stara się zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa.

Niedawno dziewczynce założono Broviaca. Było to dla niej nowe doświadczenie i na początku raczej wzbudziło lęk. Każdy dzień podporządkowany jest procedurom medycznym, wizytom lekarzy i pielęgniarek, badaniom, podawaniu leków i przypinaniu do pompy lub odpinaniu od niej.

Świat dziecka to świat zabawy, ale Sonia ma w tej chwili niewiele możliwości, aby spędzać czas tak, jak przed chorobą. Pomóżmy Soni i jej mamie w tym trudnym czasie!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Sonia Urbańska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł