Tosia walczy z mięsakiem tkanek miękkich - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Tosia walczy z mięsakiem tkanek miękkich      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Tosia walczy z mięsakiem tkanek miękkich
#Dzieci

Tosia walczy z mięsakiem tkanek miękkich

3-letnia Wojowniczka mierzy się z poważnym rywalem

Tosia walczy z mięsakiem tkanek miękkich

4.271 zł z 30.000 zł (14,24%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia i dodatkowych badań, koszty dojazdów, późniejsza intensywna rehabilitacja

Opis zbiórki

Antosia urodziła się we wrześniu 2020 roku. Była zdrową, uśmiechniętą dziewczynką aż do grudnia 2023 roku. Wtedy mama Tosi zauważyła, że córeczka ma problemy z układem moczowym. Po antybiotykoterapii problem znikł, ale nie na długo. Na lewym pośladku dziewczynki pojawił się guz. Po wizycie u pediatry i wykonaniu USG, Tosia została skierowana do szpitala na oddział chirurgii dziecięcej.

Po wykonaniu szeregu badań, w tym biopsji, dziewczynka trafiła do „Przylądka Nadziei” we Wrocławiu. Tutaj mama Tosi usłyszała, że jej mała, śliczna, zdrowa 3-latka choruje na mięsaka tkanek miękkich. Wyniki przeprowadzonych badań wskazały, że jest to już IV stopień, z przerzutami do miednicy i płuc.

12 stycznia Tosia przyjęła pierwszą chemię. W domu czeka na Antosię troje rodzeństwa, ale dziewczynka musi teraz spędzać dużo czasu w klinice, gdzie poddana została intensywnemu leczeniu. Przez najbliższe miesiące „Przylądek Nadziei” będzie domem dla Tosi i jej mamy.

Pomóżmy Tosi i jej rodzinie przetrwać ten trudny czas!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Antonina Łaszczewska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł