#Superliga

Tymek Szabla

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Tymek Szabla

4.867 zł z 10.000 zł (48,67%)
Opis zbiórki

Tymek Szabla

6 marca poprzedniego roku życie Tymka i jego rodziny zmieniło się diametralnie. To, co zaczęło się jako silny ból brzuszka i diagnoza zapalenia układu moczowego, przerodziło się w coś znacznie poważniejszego. Po powtórzonych badaniach i obniżonym poziomie hemoglobiny, Tymek trafił do szpitala, a następnie został przewieziony do „Przylądka Nadziei” we Wrocławiu. Tam rodzice usłyszeli druzgocącą diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna.

Od 30 marca Tymek poddawany jest intensywnej chemioterapii. Mimo trudności, ten uśmiechnięty i pełen energii chłopiec znajduje w sobie siłę, by cieszyć się każdą chwilą. Uwielbia jeździć na hulajnodze, grać w piłkę i pływać, choć obecnie nie wszystko jest możliwe. Bardzo tęskni za przedszkolem, a w klinice uczestniczy w różnych zajęciach i ma wspaniałe relacje z personelem oraz wolontariuszami.

Jednak aby Tymek mógł wrócić do swojego życia sprzed choroby, potrzebuje naszej pomocy. Koszty leczenia, rehabilitacji i wsparcia psychologicznego są ogromne. Każda wpłata, mała czy duża, ma ogromne znaczenie i pomoże Tymkowi w jego drodze do zdrowia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł