#Dzieci

Wojtek chce poruszać się o własnych siłach!

Nasz mały bohater jest pogodnym chłopcem, który uwielbia gry komputerowe oraz klocki Lego. Przed diagnozą Wojtek intensywnie uprawiał karate i dużo pływał. Zawsze uśmiechnięty i rozgadany z głową pełną pomysłów, chce spełniać swoje marzenia.

Wojtek chce poruszać się o własnych siłach!

32.446 zł z 50.000 zł (64,89%)

Rehabilitacja oraz finansowanie bieżącego leczenia

Opis zbiórki

Niestety, choroba ujawniła się w kwietniu zeszłego roku, kiedy to doszło do patologicznego złamania kości udowej. Wojtek przeszedł dwie otwarte biopsję kości udowej, które potwierdziły, że złamanie było wynikiem guza, agresywnego nowotworu złośliwego. Diagnoza była początkiem wyścigu po zdrowie i uratowanie złamanej nogi przed amputacją. Wojtek przeszedł 9 cykli chemioterapii, po których udało się wszczepić endoprotezę rosnącą kości udowej i tym samym uratować nogę. Operacja dała Wojtkowi szansę na powrót do pełnej sprawności.

Wojtek zakończył leczenie chemioterapią teraz bardzo często jeździ na kontrole onkologiczne i chirurgiczne ponieważ wszczepiona endoproteza musi być pod stałą kontrolą. Chłopca w najbliższej przyszłości czeka żmudna i bolesna rehabilitacja, która jest niezbędna do tego aby wrócić do możliwie jak największej sprawności.  Nasz Podopieczny mimo niełatwej sytuacji, dzielnie walczy o powrót do pełni sił i jak przystało na prawdziwego Wojownika, nie zamierza się poddawać. Możemy mu pomóc w tych nierównych zmaganiach, zasilając jego zbiórkę!

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort leczenia i rehabilitacji Wojtka oraz zwiększy jego szanse na powrót do normalnego życia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Wojciech Kwiatkowski 
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł