#Dzieci
#Pilne

Wojtek chce poruszać się o własnych siłach!

Jego walka rozpoczęła się od patologicznego złamania kości udowej

Wojtek chce poruszać się o własnych siłach!

32.446 zł z 50.000 zł (64,89%)

Rehabilitacja oraz finansowanie bieżącego leczenia

Opis zbiórki

Nasz mały bohater jest pogodnym chłopcem, który uwielbia gry komputerowe oraz klocki Lego. Przed diagnozą Wojtek intensywnie uprawiał karate i dużo pływał. Zawsze uśmiechnięty i rozgadany z głową pełną pomysłów, chce spełniać swoje marzenia.

Niestety, choroba ujawniła się w kwietniu 2023 roku, kiedy to doszło do patologicznego złamania kości udowej. Wojtek przeszedł dwie otwarte biopsje kości udowej, które potwierdziły, że złamanie było wynikiem guza – agresywnego nowotworu złośliwego. Diagnoza była początkiem wyścigu po zdrowie i uratowanie złamanej nogi przed amputacją. Wojtek przeszedł 9 cykli chemioterapii, po których udało się wszczepić endoprotezę rosnącą kości udowej i tym samym uratować nogę. Operacja dała Wojtkowi szansę na powrót do pełnej sprawności.

Wojtek zakończył leczenie chemioterapią teraz bardzo często jeździ na kontrole onkologiczne i chirurgiczne ponieważ wszczepiona endoproteza musi być pod stałą kontrolą. W najbliższej przyszłości chłopca czeka żmudna i bolesna rehabilitacja, która jest niezbędna do tego aby wrócić do możliwie jak największej sprawności.

Nasz Podopieczny mimo niełatwej sytuacji, dzielnie walczy o powrót do pełni sił i jak przystało na prawdziwego Wojownika, nie zamierza się poddawać. Możemy mu pomóc w tych nierównych zmaganiach, zasilając jego zbiórkę!

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort leczenia i rehabilitacji Wojtka oraz zwiększy jego szanse na powrót do normalnego życia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Wojciech Kwiatkowski 
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł