#Dzieci

Wojtuś walczy z glejakiem nerwów wzrokowych

Choroba odebrała mu wzrok, ale nie zabrała nadziei na lepsze jutro!

Wojtuś walczy z glejakiem nerwów wzrokowych

3.133 zł z 50.000 zł (6,27%)

Koszty bieżącego leczenia i dodatkowych badań oraz konsultacji specjalistycznych, przejazdy do szpitali, środki higieny, sprzęt medyczny, dodatkowa, specjalistyczna opieka, rehabilitacja

Opis zbiórki

Wojtuś to wspaniały 4-letni wojownik, któremu choroba nie zdołała zabrać uśmiechu z twarzy. Choruje na chorobę genetyczną NF1, w wyniku której w jego główce utworzył się glejak nerwów wzrokowych. Pomimo operacji w styczniu 2023 roku, guz całkowicie odebrał Wojtusiowi wzrok, a wynikiem powikłań pooperacyjnych jest utrata możliwości chodzenia i inne poważne kłopoty zdrowotne.

Niestety, w lipcu 2023 roku okazało się, że guz rośnie, więc obecnie Wojtuś poddawany jest chemioterapii. W związku z niezwykle trudną sytuacją zdrowotną chłopca, jego rodzice potrzebują wsparcia finansowego na leki, środki higieniczne i opatrunkowe, sprzęt medyczny, rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny do używania w domu. Niezbędne jest przystosowanie miejsca zamieszkania (pokoiku, łazienki) do nauki samodzielnego funkcjonowania. Podczas pobytu w „Przylądku Nadziei” stało się jasne, że konieczna jest dodatkowa osoba do opieki nad Wojtusiem. Koszty dojazdów do szpitali są już bardzo wysokie.

Pomóżmy rodzicom i Wojtusiowi w tej trudnej i nierównej walce z chorobą.

 „Będziemy wdzięczni za każde wsparcie! Dziękujemy!”

Rodzice Wojtka

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Wojtek Szlachetka
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł