Żenia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Żenia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Żenia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną
#Dzieci

Żenia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

Drużyna Żeni walczy wspólnymi siłami o zdrowie 9-latka

Żenia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

1.194 zł z 30.000 zł (3,98%)

CEL ZBIÓRKI: Bieżące leczenie, dojazdy do szpitala, dieta i suplementacja, higiena i artykuły medyczne, w przyszłości rehabilitacja

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA

12 czerwca 2024

Żenia kontynuuje swą walkę o powrót do pełni zdrowia. Aktualnie jest w trakcie ostatniego bloku leczenia chemią. To prawdziwy Wojownik, który pomimo ogromnego bólu i bardzo ciężkiego okresu, nawet na chwilę nie opuścił gardy! Nadal potrzebuje jednak Waszego wsparcia. Dajmy mu jeszcze trochę sił na finiszu wymagającego procesu leczenia!


Nasz dzielny Wojownik, 9-letni Żenia, uczeń klasy sportowej, który w życiu codziennym kocha grać w piłkę nożną, zmaga się od października z niezwykle ciężką chorobą – białaczką. Jego walka rozpoczęła się nagle. Po rozpoczęciu roku szkolnego Żenia zaczął czuć się bardzo źle – był blady, słaby, zmęczony. Diagnostyka nie pozostawiła złudzeń: to białaczka.

Dla rodziny i bliskich Wojownika diagnoza była jak nokaut. Jednak zanim „życie” zdążyło policzyć do „10”, nasz Bohater z odwagą podjął walkę. Dziś, każdego dnia w szpitalu, wspierany jest przez swoją mamę, która jest w zaawansowanej ciąży, a w domu tęsknią za nim bracia – Sasza i Maksiu. Żenia jest w trakcie chemioterapii, a przed nim długa droga leczenia. Jego Mama czuwa przy nim dzień i noc, wierząc, że wszystko zakończy się szczęśliwie.

Dlatego teraz my, jako #DrużynaŻeni, chcemy wesprzeć tą niezwykłą walkę. Pomóżmy Żeni wygrać najważniejszy mecz w jego życiu – mecz o zdrowie! Sport zawsze był dla niego ważny, a teraz może stać się symbolem zwycięstwa nad chorobą. Każda wpłata ma znaczenie. Twoje wsparcie może sprawić, że nasz dzielny Wojownik stanie się zwycięzcą najtrudniejszej bitwy w swoim życiu. Dziękujemy za każdą formę pomocy i wsparcia!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Żenia Lakhmaniuk
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł