Niespełna 2-letni Zlatan walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Niespełna 2-letni Zlatan walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Niespełna 2-letni Zlatan walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną
#Dzieci

Niespełna 2-letni Zlatan walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

Dzielnego Wojownika czeka długie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja

Niespełna 2-letni Zlatan walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

5.755 zł z 30.000 zł (19,18%)

CEL ZBIÓRKI: Koszt dojazdów do/ze szpitala, bieżące leczenie, środki higieny, przyszła rehabilitacja.

Opis zbiórki

Zlatan ma niespełna dwa latka. Rozwijał się bardzo dobrze, zaczął samodzielnie chodzić mając 11 miesięcy. Chętnie bawił się z innymi dziećmi w żłobku, do którego uczęszczał. Pewnego dnia niespodziewanie przestał chodzić. Rodzice wybrali się ze swoim maluchem do neurologa, który podjął decyzję o wykonaniu badań w szpitalu. Analiza krwi wskazywała na podejrzenie białaczki. Nie było chwili do stracenia i Zlatan został przekierowany do „Przylądka Nadziei” we Wrocławiu.

Dokładnie dnia 1 maja 2024 roku postawiono diagnozę – Zlatan choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B. Od końcówki maja „urzęduje” na sali szpitalnej oddziału hematologii. Mały Wojownik został objęty intensywnym leczeniem, a opiekę nad nim sprawują naprzemiennie mama oraz tata. „Na szczęście”, Zlatan jest jeszcze zbyt mały, aby rozumieć zagrożenie z jakim się mierzy. Obecnie rodzice chłopca czekają na wyniki badania szpiku, bowiem na jego podstawie ustalony zostanie dalszy plan leczenia.

Wsparcie finansowe dla rodziców Zlatana pozwoli im stworzyć pewną strefę bezpieczeństwa i toczyć walkę z wymagającą chorobą syna. Niezbędne zabiegi i rehabilitacja, które zwiększą szanse malca na pełne wyzdrowienie oraz przywrócą umiejętność chodzenia, będą bardzo kosztowne.

Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla rodziców małego Bohatera, ogromną nadzieją na lepsze jutro dla Zlatana. Rodzice Wojownika dziękują z całego serca za każdą pomoc!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Zlatan Zaiets
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł