Zuzia kontra białaczka limfoblastyczna - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Zuzia kontra białaczka limfoblastyczna      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Zuzia kontra białaczka limfoblastyczna
#Dzieci

Zuzia kontra białaczka limfoblastyczna

Charyzmatyczna czterolatka zagrzewa do walki innych pacjentów!

Zuzia kontra białaczka limfoblastyczna

5.611 zł z 30.000 zł (18,70%)

Koszty bieżącego leczenia, środki higieny, suplementy diety, koszty dojazdów, późniejsza intensywna rehabilitacja

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA

19 kwietnia 2024

Zuzia aktualnie przebywa w domu, gdzie kontynuuje leczenie w formie doustnej chemioterapii. Na tę chwilę szpital odwiedza jedynie w trakcie wizyt kontrolnych. Nadal jednak potrzebuje wsparcia, aby pokonać chorobę!


Poznajcie Zuzię – charyzmatyczną, odważną 4-letnią Wojowniczkę. Zuzanna, uwielbia malować oraz grać na instrumentach. Jest bardzo empatyczna. Troszczy się o pozostałe dzieci na oddziale, stara się okazać im wsparcie, a swoim uśmiechem zagrzewa do walki pozostałych Wojowników! Najczęściej, maluje dom, do którego chciałaby wrócić.

Zuzia jest w trakcie leczenia, od kwietnia zmaga się z białaczką limfoblastyczną. Dzielna Wojowniczka przyjęła dwa bloki chemioterapii, a przed Nią kolejne…

Zuzia przed chorobą uwielbiała chodzić do przedszkola. Tęskni za swoimi koleżankami i kolegami. Lubiła układać puzzle oraz wszelką aktywność – a przede wszystkim zabawy w piaskownicy. W ostatnich miesiącach życie Rodziców Zuzi oraz Jej sióstr wywróciło się do góry nogami. Rodzice czuwają przy córce i wspierają w walce z chorobą. Koszty leczenia generują dojazdy do szpitala, który jest oddalony o 100 km od domu.

Nasza Bohaterka nie zamierza się poddawać i potrzebuje Waszej pomocy! Zachęcamy do wsparcia zbiorki Zuzi, każda wpłata ma znaczenie. Nawet najmniejszy gest pomocy, przybliża Wojowniczkę do zwycięstwa! Wsparcie możesz także okazać przekazując 1.5% podatku.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Zuzanna Brzezińska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł