Zuzia kontra zespół mielodysplastyczny hipoplastyczny - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Zuzia kontra zespół mielodysplastyczny hipoplastyczny      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Zuzia kontra zespół mielodysplastyczny hipoplastyczny
#Dzieci

Zuzia kontra zespół mielodysplastyczny hipoplastyczny

Dzielna Wojowniczka mierzy się dodatkowo z atopowym zapaleniem skóry

Zuzia kontra zespół mielodysplastyczny hipoplastyczny

50.721 zł z 50.000 zł (101,44%)

CEL ZBIÓRKI: Bieżące koszty leczenia, artykuły do pielęgnacji i higieny, późniejsza rehabilitacja

Opis zbiórki

Pierwszym niepokojącym symptomem choroby u Zuzi było zmęczenie. Dziewczynka stała się apatyczna i cały czas czuła się bezsilna. Dość długo lekarze nie potrafili postawić trafnej diagnozy. Udało się to dopiero w grudniu 2022 roku. Zdiagnozowano u niej zespół mielodysplastyczny hipoplastyczny.

Rozpoczęto poszukiwanie niespokrewnionego dawcy szpiku. Udało się tego dokonać po dwóch miesiącach i rozpoczęto przygotowanie do przeszczepu. Dodatkowo nasza Wojowniczka musi mierzyć się z atopowym zapaleniem skóry, przez co potrzebuje intensywnej i odpowiedniej pielęgnacji. Niestety leki, które przyjmuje na co dzień, tylko pogarszają stan jej skóry.

Środki, które uda się zebrać zostaną wykorzystane do refundowania kosztów bieżącego leczenia, dojazdów do kliniki, suplementów diety, środków pielęgnacyjnych, higienicznych oraz późniejszej rehabilitacji.

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort leczenia Zuzi oraz zwiększy jej szanse na powrót do normalnego życia!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Zuzanna Jańska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł