Zuzia walczy z białaczką szpikową - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Zuzia walczy z białaczką szpikową      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Zuzia walczy z białaczką szpikową
#Młodzież

Zuzia walczy z białaczką szpikową

Dzielna nastolatka marzy o powrocie do ukochanej jazdy konnej

Zuzia walczy z białaczką szpikową

33.997 zł z 30.000 zł (113,32%)

Koszty bieżącego leczenia, środki higieniczne, rehabilitacja, dojazdy do szpitala, suplementacja

Opis zbiórki

Cześć, jestem Zuzia. Mam 12 lat. Moja choroba zaczynała dawać o sobie znać w październiku 2023 roku. Długie i skomplikowane badania postawiły diagnozę: ostra białaczka szpikowa. Trafiłam na oddział onkologii i hematologii dziecięcej w Olsztynie, gdzie w kwietniu obchodziłam swoje dwunaste urodziny. Muszę przyznać, że to dość nietuzinkowe miejsce jak na świętowanie tego wyjątkowego dnia, ale było super! 🙂 Cały personel, wszyscy pracownicy oddziału przygotowali mi niespodzianki oraz zaśpiewali sto lat!

Lubię zwierzęta i jazdę konną. Razem z siostrą i mamą chodziłyśmy do schroniska wyprowadzać pieski. Moją pasją jest szydełkowanie, filcowanie. Przede wszystkim tworzę zwierzęta, które także szkicuję! W walce z chorobą wspiera mnie siostra, tata i mama, która jest tu cały czas ze mną!

Zuzia przez cały czas przebywa na olsztyńskim oddziale onkologii, gdzie ma za sobą pierwszy blok chemioterapii. Aktualnie wraca do sił, by podjąć kolejne zmagania na drodze ku wyzdrowieniu! Największym marzeniem Zuzi jest powrót do domu, gdzie czeka na Wojowniczkę rodzina, ukochany kotek oraz powrót do pasji, jaką jest jazda konna. Pomóżmy tej dzielnej nastolatce wrócić do pełni zdrowia!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Zuzanna Oprzędek
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł