Zuzia kontra ostra białaczka limfoblastyczna - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Zuzia kontra ostra białaczka limfoblastyczna      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Zuzia kontra ostra białaczka limfoblastyczna
#Dzieci

Zuzia kontra ostra białaczka limfoblastyczna

Kochający dziadkowie walczą o przyszłość wnuczki

Zuzia kontra ostra białaczka limfoblastyczna

15.371 zł z 30.000 zł (51,24%)

CEL ZBIÓRKI: Bieżące koszty leczenia, dojazdy do/z kliniki i innych szpitali, artykuły do pielęgnacji i higieny, przyszła rehabilitacja

Opis zbiórki

Sześcioletnia Zuzia jest wychowywana przez swoich kochających dziadków. Pierwsze niepokojące symptomy zauważyła babcia dziewczynki, która zwróciła uwagę na sińce pojawiające się na jej rączkach i nóżkach w zasadzie bez przyczyny. Konsultacja z lekarzem w Strzelinie zakończyła się skierowaniem do kliniki „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.

Badania wykonane w szpitalu potwierdziły, że Zuzia ma przed sobą długie leczenie. Diagnoza brzmiała: ostra białaczka limfoblastyczna. Od lipca 2023 roku Zuzia praktycznie zamieszkała z babcią w klinice. Dni podporządkowane są podawaniu chemii oraz innych środków medycznych, a także badaniom.

Wyniki raz są lepsze, raz gorsze, więc dziewczynka praktycznie nie wychodzi do domu. Gdy we wrześniu udało się otrzymać zgodę na krótką przerwę w leczeniu, już po dwóch dniach okazało się, że wszystkie wyniki badań spadły i konieczny był natychmiastowy powrót do „Przylądka Nadziei”. Przed chorobą Zuzia chodziła do przedszkola, chętnie uczestniczyła w zajęciach tanecznych i wszystkich innych pozwalających na ruch, zabawę i radość.

Teraz zdarzają się dni, gdy nie ma siły chodzić. Pomóżmy Zuzi przejść przez to trudne leczenie, a babci i dziadkowi – poradzić sobie z sytuacją, która jest w stanie pokonać nawet najsilniejszego!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Zuzia Gajda
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł