PILNE!

Wojtek Kwiatkowski 4

Wojtek chce poruszać się o własnych siłach!

CEL ZBIÓRKI: rehabilitacja oraz finansowanie bieżącego leczenia.

Nasz mały bohater jest pogodnym chłopcem, który uwielbia gry komputerowe oraz klocki Lego. Przed diagnozą Wojtek intensywnie uprawiał karate i dużo pływał. Zawsze uśmiechnięty i rozgadany z głową pełną pomysłów, chce spełniać swoje marzenia. Niestety, choroba ujawniła się w kwietniu zeszłego roku, kiedy to doszło do patologicznego złamania kości udowej. Wojtek przeszedł dwie otwarte biopsję kości udowej, które potwierdziły, że złamanie było wynikiem guza, agresywnego nowotworu złośliwego. Diagnoza była początkiem wyścigu po zdrowie i uratowanie złamanej nogi przed amputacją. Wojtek przeszedł 9 cykli chemioterapii, po których udało się wszczepić endoprotezę rosnącą kości udowej i tym samym uratować nogę. Operacja dała Wojtkowi szansę na powrót do pełnej sprawności.

Przed Wojtkiem dalszy etap leczenia onkologicznego oraz żmudna i bolesna rehabilitacja nogi, która z powodu złamania kilka miesięcy była w gipsie. Nasz Podopieczny mimo niełatwej sytuacji, dzielnie walczy o powrót do zdrowia i jak przystało na prawdziwego Wojownika, nie zamierza się poddawać. Możemy mu pomóc w tych nierównych zmaganiach, zasilając jego zbiórkę!

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort leczenia Wojtka oraz zwiększy jego szanse na powrót do normalnego życia.

Wsparcie możesz także okazać przekazując swój 1,5% podatku!

KRS: 0000581036
Cel Szczegółowy: Wojciech Kwiatkowski  

  • 20 564  zebrane
    z 50 000 
 

Udostępnij zbiórkę:

2 komentarze pod zbiórką

  1. Alicja pisze:

    Wojtuś, życzę Ci dużo siły w tej walce i szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę

  2. Ilona pisze:

    Wojtek ! Wierzę, że dasz radę z takim uśmiechem to pewne !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *