Marcin Woś

MÓJ CEL: to zbiórka przynajmniej 500 złotych! Udowodnijmy, że razem możemy więcej!

Cześć!
Biorę udział w Gali Boxing Challenge by Cancer Fighters! Walczymy dla małych Wojowników, którzy zmagają się z chorobami nowotworowymi.

Boxing Challenge by Cancer Fighters to charytatywna gala bokserska, w której każdy może zawalczyć o coś więcej, niż zwycięstwo! Nie ważne czy jesteś biznesmenem, sprzedawcą, pracujesz w korporacji, jesteś trenerem personalnym czy freelancerem. Tej jednej nocy wszyscy walczą w jednym celu, a jest nim zebranie funduszy dla Podopiecznych Fundacji.

Rywalizacja to nie lada gratka zarówno dla uczestnika, jak i widza. Wszystko za sprawą wyjątkowej oprawy na najwyższym poziomie. Walki odbywają się w zawodowym ringu, przez co zawodnik może się poczuć jak profesjonalista. Dzięki wsparciu ambasadorów i przyjaciół Fundacji wydarzenie zyskuje na medialności, więc o brak publiki, czy dopingu nie należy się martwić!

NASZA IDEA

Nasz cel to motywacja i wsparcie dzieci z chorobami nowotworowymi. Poprzez nasze działania udowadniamy, że diagnoza to nie wyrok. Organizujemy liczne wydarzenia na oddziałach onkologicznych i staramy się spełniać małe marzenia dzielnych Wojowników!

Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 11 miastach Polski.

  • 220  zebrane
    z 500 
 

Udostępnij zbiórkę: